Pošestnáctý

25. prosince 2011 v 13:20 | Skye H.
...Řeknu vám jen tolik, že Vánoce byly neočekávaně fajn. Drahá matička se s milovaným otcem nehádala víc než bylo nutný, dokonce ani neřvala na babičku, když v zájmu šetření proudem zhasínala všechny světla a vůbec bylo všechno v pohodě. Ježíšek se docela plácnul přes kapsu a nadělil mi spoustu skvělejch věcí, hlavně teda knížky, ale z těch mám stejně vždycky největší radost. (Mimochodem).

...Čeká mě ještě dvacetmilionů rodinnejch sešlostí, každou chvilku by měla přifrčet delegace ze Soběslavi, a budou mi očumovat pokoj a to já nenávidim ze všeho nejvíc. Myslim, že využiju našeho rozlehlýho sklepení a garantuju vám, že mě až do večera nenajdou.. Jedinou nevýhodou je, že bych přišla o všechno jídlo, takže to musim ještě promyslet. Konečně maj pískomilové zase čistej bejvák, aspoň k něčemu jsou ty návštěvy dobrý, člověka to nějak donutí předvédst se v lepším světle, no. Jediná část rodiny, ke který mám nějakej hlubší vztah, je ta jindřichohradecká, zahrnuje mýho bráchance T a druhýho potencionálně dredatýho bráchance D, je teda pravda, že si ho dredatýho nějak nedokážu představit, on a jeho bílý svetry a posedlost čistotou a dokonalym vzhledem. Chmf. Každopádně, tetu a strejdu a babičku a oba ty bráchance z tohodlenctoho odvětví mám opravdu upřímně ráda, tak se možná i přemůžu a budu se všema sdílet tu vánoční náladu a možná sem tam něco pochválim, myslim, že všem už ta moje negativita leze zadkem.
...Celý dopoledne jsem strávila tim, že jsem bábince ochotně odpovídala na všechny dotazy ohledně novýho telefónu, kterej jí jakože Ježíšek nadělil a mám takovej dojem, že jsem fakt nějakej technicky nadanej člověk, když se to tak vezme, i když ve stínu mý technicky nenadaný bábinky by tak vypadal každej. Stejně jsem na sebe ale pyšná. Žárovičky v pokoji ještě svítěj, dokonce jsem zatim nic nepodpálila.

13:34- Příbuzenstvo má půlhodinový zpoždění. A pak se těšte na návštěvy. Aspoň na mě třeba zbyde to jídlo..
13:35- Ach jo. Rodičové začínaj nervovat. Pokusim se ve všeobecným zmatku propašovat do pokoje kousek dortu.
13:36- Jsou tady. A já jsem bez dortu.
 


Komentáře

1 AndyOnbekend | Web | 25. prosince 2011 v 13:31 | Reagovat

To byla ironie, nebo ne?:DDS těma sympatiema, já už totiž nikdy nevim.:):DD Jinak to u mě neni žádná novinka:)):DD(černoši)
Bože, pěkn píšeš.:):D Moje babi dostala 'novej' telefon, už je to tak tři roky.. Vlastně to je stará nokie, ale předtim měla jen pevnou a musim říct, dotazy má doteď, ale pozor, už se naučila volat.... a tak mi volá skoro každej den.
Uuuu bože já už chci taky bohatý Vánoce, vim, že o dárcích to neni, ale posledních pár let už mě nějak nebaví, jak každej vždycky dostane uplný prd, protože to prost ějinak už ani nejde:D Ale musim říct, knížku jsem dostala taky. Sice ani zdaleka, na jakou jsem v knihkupectví koukala, ale třeba se to bude dát číst:D

2 AndyOnbekend | Web | 25. prosince 2011 v 13:53 | Reagovat

uu bože, jo ty jsou HOT.. jednoho jsem poznala nedávno, ale musim říct, byl to vážně debil :DDD
Mann neni zrovna rastafarián.. vlastne vůbec... je to student, bez dredů, ale je fajn.)):D
Jupí, aspoň někdo další, kdo je zbožňuje:):D

3 Kompi | Web | 25. prosince 2011 v 15:57 | Reagovat

:D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.