Posedmnáctý

25. prosince 2011 v 18:40 | Skye H.
...Tak je to za mnou, chovala jsem se slušně a poděkovala jim za návštěvu, dokonce jsem jim i nabídla dobrovolně kus toho dortu a za odměnu jsem zbytek zbaštila sama. Taky jsem se rozhodla, že vám tu zveřejnim jenom svojí hřívu, aspoň pro začátek.
...Mám z toho všeho fakt depku. V se zas neozývá, ale snažim se uklidňovat ujišťováním sebe sama, že maj teď přes svátky v penzionu docela narváno, protože každej utíká za přírodou a V jako hodnej mladej džentlmen pomáhá rodičům s hladkym provozem. Opakuju si to tak dlouho, že tomu skoro už i věřim.
...Přemejšlim o tom, že se o dredech vykecám někdy jindy. Cítim silnou potřebu sdělit vám, co pro mě znamenaj a předejít častým dotazům: ,,tyvole, a ty si jako nemeješ vlasy, jo?", prostě a jednoduše, vrátim se k nim, to mi věřte. Pročítala jsem starší články a došla k závěru, že když jsem na pokraji zhroucení smutkem, vydávám ze sebe neuvěřitelný výkony. Mý osobě celkově nějak nesvědčí přehnaný štěstí, mám pak sklony k šílenostem. Na zejtra plánuju divokej úklid a uspořádání všech šuplíků a poliček, tak mi držte palce, budu to potřebovat....Pár jedinců provjevilo zájem o mě a mý kanady, jednou vás možná poctim nějakym fotem, zatim se budu ale spíš vykecávat. Od tý doby, co mi u t-mobilu darovali ten netbůček, furt jenom píšu a píšu a píšu, aspoň nevyjdu ze cviku, a taky to dost uklidňuje unavenou duši, musim jí nějak zušlechtit, protože v samym smutku jsem začla pročítat ohavný růžový nerealistický romány pro náctiletý, místo abych přečetla Janu Eyrovou, kterou jsem si v zápalu nadšení půjčila v knihovně. Ty romány mě ale nějak dojímaj, někde hluboko bych asi chtěla, aby se V choval víc románově a přestal na mě srát.
...Někde v útrobách našeho sklepení (Byla jsem tam vyslána jako průzkumník, abych přinesla zprávy o tom, jak naše želvisko zvládá zimní chrupandu) jsem našla úžasnou kovovou krabici jak z války a tak jí teď mám v pokoji, kde do ní strkám psí hračky. Musela jsem nějak zakročit, protože kvůli míčkům a uzlům jsem se do pokoje stěží vešla já. B se ale strašně líbí, jak ta krabice cinká, a tak do ní pořád strká čumák, což mi za chvilku poleze krkem. B2 a M jsou spíš přes jídlo a na nějaký hraní mi kašlou. Pískoušové se zas samym štěstím z čistý podestýlky snažej rozkousat všechno v okruhu jednoho kilometru, ten vděk mě vážně dojímá.
...Mamce se před chvilkou podařilo urvat mi lustr, když se ho snažila narovnat, a tak mi ze stropu trčí jenom žárovka, ale stejně si radši svítim svícema, kterejch mi Ježich taky nadělil požehnaně. Když o tom tak přemejšlim, vlastně ta žárovka neni vůbec špatná.
...Zase jsem zrušila fejsbůk, a jsem na sebe pyšná, fakt že jo. Začínala jsem bejt závislá na četu s D a ta holka, co mi kvůli němu chtěla rozbít hubu, to začla bohužel myslet smrtelně vážně, a jelikož doufám, že do dospělosti ještě spíš zkrásnim než vyhraju křivej nos, radši jí nebudu pokoušet.
...Objevil se dotaz, kdo že je P. P je můj spolužák, podle většiny holek strašnej krasavec, což teda upřímně moc nepobírám, ale asi jsem zaslepena láskou k V. Je moc milej a hodnej a asi můj nejmilejší kamarád, i když já si vlastně všeobecně rozumim víc s klukama. A taky je do mě už tři roky zamilovanej, teda aspoň to tvrdí. V chce zas rozbít hubu jemu, ale nikdy by to neudělal, klesnul by totiž v mých očích o hodně níž, protože já jsem pacifista. P hraje stejně jako V na cello, ale vůbec u toho neni sexy, narozdíl od V. Na toho bych se mohla koukat celej den, jak si smyčcuje Apocalypticu a jeho tmavý vlasy mu padaj do očí a on každou chvíli pohodí hlavou, aby viděl na noty, jak si podupává do rytmu a v těch částech, který umí nazpaměť, na mě přes celej koncertní sál háže ty svý úžasný úsměvy.. Asi mě zkazily ty romány.
 


Komentáře

1 Kompi | Web | 25. prosince 2011 v 19:26 | Reagovat

já potřebuju držet palce na to,abych přežila.hele,navštívíš někdy skype?
dredýsky sou úžasný,kterej je bill? a k Vánocům jsem dostala falešný červený dredy  s korálkama-gumička,ale aspoň něco:)

2 Kejtý | Web | 25. prosince 2011 v 22:48 | Reagovat

Pěkný vlasy. Líbí se mi že jsou ty dredy takový polodlouhý a ne až do půli zad. :)

3 eraser. | Web | 26. prosince 2011 v 10:21 | Reagovat

konečně! máš krásný dready!

4 Fly - zebra | Web | 26. prosince 2011 v 11:55 | Reagovat

Skye. Jsi jeden z mnoha lidí, se kterými sympatyzuji více než s ostatními. Dredy, krásný černo-bílo pruhovaný triko, kanady a žravý domácí zvířátka... po přečtení věty, která úplně do morku kostí vystihuje mou situaci s klukama "někde hluboko bych asi chtěla, aby se V choval víc románově a přestal na mě srát." jsem si začala myslet, že čteš můj zoufalý deníček. Hodně štěstí Skye. :) F.

5 eraser. | Web | 27. prosince 2011 v 17:08 | Reagovat

k machrování před ostatníma. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.