Popatnáctý

24. prosince 2011 v 12:33 | Skye H.
...Fotku z venku mám jednu jedinou, ne že by mě to překvapilo. Zato byl včerejšek ale moc krásnej, se všim tim nakupováním a vůbec, konečně mám dárky. Poobědvala jsem s drahým otcem v tom Slovanu, nějakej jeho kamarád, kterýho jsem v životě neviděla a kterej vypadal jak děda Mráz a kterej mě nazval dredatou princeznou, mi daroval takovou tu obrovskou sušenkovou milku, zblajzla jsem jí dneska v noci. Tatínek pak odkvačil do práce, kde mu umírá kocour se selháním ledvin a pes, kterýho nějakej rozzuřenej pitbul napůl stáhnul z kůže (vypadá jako obrovská flákota uzenýho) a já se teda vydala do těch domácích potřeb a koho tam nepotkám. O, jsem do něj trošku zakoukaná, má strašně krásný kudrnatý černý vlasy a jeden dred, kterej mu vzadu trčí jako majáček, nosí na krku milion korálků a píše skvostný články do školního časopisu a prostě celkově je to přesně ten typ kluka, před kterým se mi vždycky podlamujou kolena. Stál tam se svým sedmiletým bratránkem M, kterej je zas zakoukanej do mě, chodíme do stejnýho skautskýho oddílu a jednou mi vyrobil píšťalku ze dřeva. Vybírali tam spolu nějaký svíčky. Já si to zamířila přímo do oddělení lžiček, a snažila jsem se nějak splynout s pánvičkama, aby si mě O nevšiml, protože už asi tejden mluvim jako šmoula, nějak ztrácim hlas a nebyla jsem si jistá, jestli ze mě vypadne vůbec něco. Každopádně jsem mezi pánvičky asi nezapadla, protože M poklepal O na rameno a celej šťastnej ho popad za ruku a uháněl ke mně i s O v závěsu. Hlas mi samozřejmě selhal, ale O je strašně hodnej a pozorně mě poslouchal, když jsem se mu skřekama pokoušela vysvětlit, že mi hlas odchází na věčnej odpočinek, a pak se nabídl, že mi jako půjdou dělat doprovod. Tak jsem teda popadla tolik lžiček, kolik jsem unesla, zaplatila jsem za ně hříšnou sumu a celá nadšená si s O a M po boku vykračovala do knihkupectví, kde jsem sehnala sudoku pro tatínka a koupila M lízátko....Cestu domů jsem už aboslvovala sama, ale podařilo se mi vrazit na přechodě do D, což je další kluk, do kterýho jsem zakoukaná, metalista tělem i duší, má dlouhatánský vlasy a skvělý kanady a jeho holka mi chce rozbít hubu, protože je přesvědčená, že spolu něco máme. Želbohu nemáme, známe se vlastně jen přes čet, ale to zase četujeme vydatně, to jo. On vypadá D dost dospěle, aby taky ne, táhne mu na devatenáct, takže z něj jde trochu strach, se všim tim černym oblečením a taky na mě hodil dost vražednej pohled. Byla jsem z toho setkání vynervovaná až do chvíle, kdy mi v půl jedný v noci napsal smsku: ,,slušelo ti to, medúzko :)" a jelikož jsem skoro celej den i noc hypnotizovala mobil a očekávala, že se ozve můj V, strašně mě potěšilo, že na mě myslí aspoň D. Ach jo, ty kluci jsou stejně divný stvoření.
...Doma jsem pak zdobila náš umělej stromeček, marně bojovala za střídmost a jednoduchost, a tak má Pepík kromě světýlek i milióny červenejch koulí a slaměnejch hvězdiček. Zato mi ale drahocená matička darovala úžasnej, světýlkovej řetěz a ať prej si ho pověsim třeba na strop, a tak mám Vánoce i v pokojíčku. Myslim si ale, že ho tam nechám po celej dlouhej rok. Od tý doby, co jsem si ho naaranžovala kolem postele, mám zatažený všechny žaluzie a udržuju si temno, aby moh svítit dosytosti. Je to fakt bomba.


...Mojí uválenou a chlupatou postel ignorujme, se třema psama v domě, i když je jeden z nich peruánskej naháč, se měkký plochy vhodný na válení a lenošení, udržujou bez chlupů dost těžce.


...Jeden z ochlupených členů rodiny, tohle je Bodie. Chronickej rváč s tváří naprosto nevinnýho a miloučkýho andílka. Ta deka se stala hned první tejden svojí existence jeho obětí, pletla mi jí babička a já měla v plánu používat jí jako přehoz přes postel, nakonec ale skončila na gauči jako psí pelech.
...Babička nás včera navštívila, přivezla hromadu jídla zahrnující i obrovskej čokoládovej dort, a já teď půjdu do kuchyně, ukrojim si ho aspoň půlku a vyplížim se s nim do postele, kde budu jíst, poslouchat Nicka Cavea a užívat si světla svých žároviček.

17:01- V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal! V mi napsal!
Můj V mi naspal smsku! Mám nejkrásnější Vánoce z vás všech.
 


Komentáře

1 Kompi | Web | 24. prosince 2011 v 21:53 | Reagovat

Konečně se mi zobrazily i ty fotky:).
Ještě aby nenapsal,zahraje ti na ty housle,musí.

2 Lintu | Web | 25. prosince 2011 v 14:08 | Reagovat

Závidím ti ty světýlka. Nám se letost rozbyli takže i na stromku musela být náhrada..

3 Kejtý | Web | 25. prosince 2011 v 22:54 | Reagovat

Dobrej vkus na opačné pohlaví. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.