Poosmnáctý

27. prosince 2011 v 20:06 | Skye H.
...Tak jsem to nevydržela a napsala V sama. Vlastně to ani neni v rozporu s těma mejma předsevzetíma, protože platěj až od prvního ledna. Odepsal, že se sejdem na půl cesty k nim a že mi zahraje na cello, budem koukat na Skins a bude to fajn. Těšim se víc jak na Ježicha.
...Jsem naprosto odvařená z dnešního dne. A zmatená. Totiž, byla jsem s drahou matičkou a bábinkou nakupovat, prolejzaly jsme obchodní centra a nakonec jsme to zapíchly v Mercury v Hervisu, mamka už byla na nervy, protože jsem na každý bundě našla nějaký mouchy, ale já jsem prostě taková. Vybírám pečlivě a chvíli to trvá. Abych se ale dostala k věci, když jsem si teda bundu konečně vybrala a pyšně s ní kráčela z Mercury ven, najednou zírám a naproti mě naprosto nádhernej, černej a dredatej kluk. Málem jsem na místě omdlela, protože černoši jsou prostě moje osobní značka heroinu, jak by řekl Eda, a nejradši bych zdrhla někam na veřejný záchodky a vydejchávala ten pohled pro Bohy až do příštích Vánoc, jenže ten kluk na mě začal žbleptat něco anglicky, drmolil strašně rychle a usmíval se, já pomalu roztávala jak zmrzlina na Sahaře a poočku jsem koukala, co na to jako mamka, ale po mamce nebylo vidu ani slechu, napadlo mě, že se s bábinkou někde rozlplývaj nad koženejma kabelkama a tak jsem ho ztěžka (nezapomeňte, že ztrácim ten hlas, a potom taky tíha okamžiku..) požádala, jestli by nemoh mluvit pomalejc a on že jo. A tak jsem si povídala s černochem a ještě teď se mi z toho klepou kolena.
...Facebook rušim a zakládám asi dvaatřicetkrát denně. D se rozešel s tou holkou, co mi chtěla rozbít držku. Všichni se mě ptaj, jestli jsme se spolu náhodou nevyspali. Ne, to teda nevyspali. Ale nejhorší ze všeho je, že by mi to zas tolik nevadilo.
...Pokoj jsem neuklidila a šuplíky nesrovnala. Stejně se na mě V zas vysere, a tak na to buď budu mít celej den, a nebo zavolám D, ať se staví. Jemu bordel vadit nebude a aspoň těm pomluvám dáme nějakej realistickej podklad..

21:44- Strašně se mi líbí, že k článku "Potřináctý" jste napsali třináct komentářů. Jdu si vycídit zuby svojí novou pastou Colgate, a taky se nějak celkově zkulturnit, kdyby se na mě V náhodou zejtra nevysral. Pak si zalezu do pelechu a rozsvítim všechny žárovičky, jo, to bude bezva. Dobrou s kobrou i bez kobry.
21:50- Čekala jsem, že až zapojim foun do nabíječky, okamžitě se objeví strašlivě romantická smska na dobrou noc. Přišel mi akorát účet na sedm stovek od t-mobilu. Mamka mě snad zabije až zejtra. Změnila jsem plány a jdu zahánět depku čínskou polívkou. Doufám, že mi ten pytlíček psi nesežrali.
21:57- Tak ho psi nesežrali, ale táta jo. Asi skočim z vokna nebo si rozmlátim hlavu fénem..
21:58- Tývole. Musim mazat ven.
 


Komentáře

1 flying zebra | 31. ledna 2014 v 11:23 | Reagovat

stejská se mi po tvém blogu. achjo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.