Podevátý

10. listopadu 2011 v 16:14 | Skye H.
Už teď jsem si jistá, že ze mě nic podnětnýho nevyleze, ale potřebuju ze sebe nějak dostat tu nevybitou energii. Tak píšu.
Když jsem teď asi pět minut seděla a přemejšlela a poslouchala, jak mi to v hlavě šrotuje, došlo mi, že mám hlad. Seberu se teda, seběhnu shody a otvírám ledničku. Která je dokonale prázdná!
Přivádí mě to k myšlence, že jsem už strašlivě dlouho nepozřela nic, co by neobsahovalo hermelín nebo dušenou šunku. Měla bych zahájit odvykací kúru. Odvykat si hermelínu. No řekněte, je to normální? Ne. Nejsem normální. A to je přesně to, o co celej svůj život usiluju.
Dneska jsem byla na takový podivný schůzi (asi půl hodiny přemejšlim, jaký ve slově schůzi napsat i. Zabijte mě) ohledně zakládání školního časopisu. Myslela jsem, že bych tam čas od času něco sesmolila, dostala za to akorát dobrej pocit a tak. Dělat něco užitečnýho je správný, no ne? A tak teda něco sesmolim, a pošlu to tam. Třeba mi to otisknou. A budu slavná a uznávaná a tak. Při slohu na mě šly mrákoty z toho, že jsem měla k nevydržení silný nutkání psát naprosto nespisovně. By mě Vostřelka vodstřelila. Nakonec jsem to ovládla. Ale přece jen, nespisovný psaní mi jde líp. Pro druhý oko asi nic moc. Ale pro mě je moc krásný, když se můžu vypsat tak, jak mi mozek diktuje. V tý spisovný verzi to zní moc načančaně. A já jako obrovskej autsajdr načančaný věci nerada.
Foťák zas vybitej. Chtěla jsem se pochlubit svojí třímilimetrovou dírou v uchu, a ono nebude nic. Roztahováček vyrobenej ze svítícího čehosi, co mi dost nahání strach. Ale svítí tak moc, že v noci ani nemusim zapínat lampičku. Brouk.
Prej píšu jak idiot. Přečtěte si Forresta Gumpa. Stejně je to skvělá knížka, i když je napsaná dost idiotsky.
 


Komentáře

1 Kompi | Web | 10. listopadu 2011 v 18:46 | Reagovat

Adélko,konečně jsi zase na blogu,skákám radostí.ten tvůj styl psání uplně miluju.
a opravdu jsme dvojčata,hádej jakou mám teď dírku? 3 mm od roztahováčku-plánuju to na vosm a na tunel.
Vostřelka by tě vodstřelila :D :D mě vodstřelujou všichni učitelé a hlavně ty známky-právě bych se měla učit.
foťák,achjo,chci tak zrcadlovku.
chybí mi psaní s tebou.
doufám,že zítra ten dopis dojde.jestli ne,tak už fakt nevím.
hodně štěstí s tim psaním,budeš zase nejlepší-jestli někdy napíšeš knížku,že budu první,kdo o tom bude vědět a ihned si ji koupim.?forresta gumpa jsem jen viděla a miluuju to,akorát mi vadí,že to milujou všichni.

2 Jenny | Web | 12. listopadu 2011 v 16:31 | Reagovat

:))
V tvém podání zní nespisovná čeština strašně sympaticky, protože jsi to prostě ty.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.