Popátý

9. září 2011 v 15:24 | Skye H.
Hodně se toho stalo, hodně se děje a ještě víc se teprve stane. Za primární záležitost ale považuju to, že opět začala škola a s ní i můj společenskej život. Když jsme u tý společnosti, založila jsem si fejsbůk. Mám v plánu psát TaQHle a komentovat fotky stylem sedmiletejch růžovejch fracků. Přesně tak.


Zdá se mi jako naprosto neuvěřitelný, že ještě před týdnem jsem celej den proseděla u počítače a přestávala kvůli němu i jíst. Zdá se neuvěřitelný, že byly prázdniny. Volno. Lenošení.
Ty věčný konce tady na blogu mě přestávají bavit. Prostě se do toho zase pustím, i kdyby mi už nezbejval čas na fejsbůk a podobný hovadiny. Nedělá mně dobře, když si od psaní dám na delší dobu pauzu. To mi pak zakrněj psací buňky a co ze mě bude? Oslíček Íjáček?

Pochybuju, že se taková věc dá považovat za smysluplnou tvorbu, ale pro zahřátí se pokusím popsat, co vidím, cítím a slyším právě teď. Sedím ve svý ložnici. Záměrně píšu ložnice, protože pokoj mám jinde a vůbec. Tady zkrátka jenom spím. A dělám domácí úkoly, který nedělám. V ložnici je postel, noční stolek, knihovna, stůl a židle a lampička, nad stolem nástěnka a vedle stolu notovej stojánek. Na notovým stojánku jsou dokonce i noty, a taky milión dřevěnejch kolíčků, který jsem neměla kam jinam dát. Naproti stolu se nachází taková podivná skříňka, co jí používám jako peřiňák a o tu skříňku je opřená kytara. Kytara je vůbec v celý ložnici nejkrásnější. Otáčím se na kytaru. Myslím na to, jak na ní budu v tomhle roce pilně cvičit a vyměním jí ty rezatý struny. Na peřiňáku se taky nachází dvě prázdný flašky rakouskýho piva a rakouská plechovka od coly. Je úplně jiná než český colový plechovky. Nějaká ženská, co vypadá jak Marilyn Monroe na ní pije colu ze skleněný láhve. A ta ženská je úplně nahatá.
Postel je neustlaná a od kompletně pokrytá psíma chlupama. Zato na noční stolek vedle ní, na ten jsem pyšná. Stojí na něm zelená váza plná umělejch růží, ony ale vypadaj jako živý. Vedle týhle vázy je rámeček s fotkou dvou nechutně princeznovsky oblečenejch prcků, což jsem já a moje nejlepší kamarádka. Byl to dárek k Vánocům. V rámečku se skrejvá tajemství. A to tajemství mám moc ráda. Ten stolek je takovej starodávnej. Vyhrabala jsem ho ve sklepě, kde ho mamka odsoudila k postupný hnilobě. Má dvě poličky. Do tý dolní si odkládám knížku. Teď zrovna tam leží Rozbřesk od Stephenie Meyerový. Knihovna je mým oblíbeným kusem nábytku. Už jen proto, že mi opečovává Harryho Pottera a poskytne mi ho vždycky, když si na něj vzpomenu. Mám tam spoustu knížek z knihovny, který už bych asi měla vrátit. Zajímavá je taky ta nástěnka nad stolem. Visí na ní kalendář a rozvrh, plakát Tokio Hoteláků, vlastnoručně namalovanej obrázek od R. z minulýho článku, tři kartičky do knihovny, pamětní list z anglisckýho tábora, upozornení na koncert Pub Animals, kterej se konal v minulým školním roce a na ktrej mimochodem strašně ráda vzpomínám a pak taky fotky mojí kamarádky Ká. S Ká si píšeme dopisy, protože bydlí daleko a protože nemám na autobus.
Zjišťuju, že pán odvedle zase praštil do zdi. Myslím, že si tam zařizuje soukromou galerii nebo tak něco. Každej den nabuší dva miliony hřebíků a pořád nemá dost. Sousedi jsou tu ale fajn. Z mýho okna je krásně vidět na zahradu k Dvořákům, co bydlej naproti, a protože mám okno až ve třetím patře naší řadovky, vidím úplně všechno. Fakt. Taky vidím les, kam si chodím pročistit hlavu. Někde tam asi bude sojka. Slyšim podivný skřeky, který neumí vydávat žádný obyčejný ptactvo.
Cítím smutek, co jinýho. R. je stále nezvěstnej, akorát si na fejsbůku změnil profilovku. Bojím se přidat si ho do přátel, aby mi pak nebylo ještě smutnějc, až napíše. Myslim, že si půjdu zaběhat. A vezmu s sebou čokly, jo. Takový parádní rozptýlení bude celkem výhodný, vezmu-li v úvahu, že je pátek a nějaký vzrůšo mě čeká až v podobě pokusů při chemii. Třeba se mi podaří sestrojit regulérní výbušninu.
 


Komentáře

1 Kompi | 10. září 2011 v 9:07 | Reagovat

Jupí,konečně další skvělej článek :). Zase obdivuju jak si to skvěle napsala. Stolek i když nevím,jak vypadá,tak ti ho závidím. Kytaru,uch.měla bych cvičit,vždyť nic neumím!A struny bych taky měla vyměnit. Teď ale nestíhám školu,natož něco jiný-teda až na fb samozřejmě :( fuj. Taky ho omezím,hodně přemýšlím,že ho smažu. Zaběhat,tak dlouho jsem nebyla...ani na skateboardu,jestli to takhle bude pokračovat,stane se ze mě tučibomba a muj OTP naroste. No a ..včera jsem ti zase poslala dopis :)tak očekávej v pondělí.

2 Skye | Web | 10. září 2011 v 13:29 | Reagovat

[1]: Děkuju. Za ten dopis.

3 Zabana | Web | 12. září 2011 v 11:18 | Reagovat

Máš asi hezkej pokoj. Já mám pokojíček s ložnicí dohro (a se sestrou) (ew).

Popsala sem sem celej můj pokoj, pak zjistila, že to je delší jak tvůj článek a to neni slušný, takže si řikám, že si udělám taky článek popisující můj pokoj. I když neni vůbec super. Ale mám parkety a dvojitý okna a to mi stačí k radosti.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.