Září 2011

Pošestý

24. září 2011 v 18:25 | Skye H.
Všecko je teď ňáký divný. Mám chuť psát jako idiot a vystavovat svý díla veřejnýmu mínění. Jakože teda vám. Blog umírá. Já ho zas vobživnu.

Člověk by řek, že žít je lehký. Vona je to ale naprostá hovadina. Krásnym příkladem těžkýho života je můj novej třetí pes. Na něm si teda život pořádně smlsnul. Docela ho chápu, jak pořád naštvaně vrčí a je vystrašenej. Ale povim vám, že bych třeba triliónkrát radši byla řezaná jak žito jako von, než bych dosmrti skončila ve svý kůži. V mý kůži je v poslední době ňák horko. Dost se mně připalujou lejtka. Prej mě hřeje láska. Kdyby tak aspoň byla moje. Abyste mi rozuměli, jeden gympláckej hezounek si mě bůhvíproč zvolil jako objekt svýho zájmu. Ne že by mi to nelichotilo. Právě že lichotí mi to až moc. Tudíž se zájem z mý strany taky dostavil a je to přísně tajný tajemství. Že mezi náma trošku něco je. Ví to celá škola.

Tenhle víkend je dost sockej. Svítí slunko.

Popátý

9. září 2011 v 15:24 | Skye H.
Hodně se toho stalo, hodně se děje a ještě víc se teprve stane. Za primární záležitost ale považuju to, že opět začala škola a s ní i můj společenskej život. Když jsme u tý společnosti, založila jsem si fejsbůk. Mám v plánu psát TaQHle a komentovat fotky stylem sedmiletejch růžovejch fracků. Přesně tak.